SrovnejPůjčku.cz

Money Store s.r.o. (Klaplo.to)

O SPOLEČNOSTI

Aplikaci Klaplo.to provozuje společnost Money Store s.r.o., která má svoje sídlo na adrese Korunní 810/104, 101 00, Praha 10 – Vinohrady. Klaplo.to je půjčka, která za vás platí složenky, proto vám půjčí na zaplacení složenek i faktur. Doklad (například faktura za elektřinu nebo vodu) musí splňovat klíčovou podmínku - poskytovatel služby, která má být proplacena, je v databázi účtů nebo splňuje podmínky, aby do ní byl zařazen. Společnosti v databázi účtů jsou dodavatelé plynu, elektřiny, telefonní operátoři a další poskytovatelé pravidelných služeb pro domácnosti. 

Také lze proplácet SIPO, stačí naskenovat první stranu platebního dokladu SIPO v daném měsíci kdy platba neproběhla. Dále jsou v databázi také poskytovatelé bankovních a nebankovních úvěrů nebo společnosti poskytující splátkový prodej. Ovšem nelze proplácet splátky půjček, které jsou již po splatnosti nebo ve vymáhání. 

Klaplo.to je jednoduchá půjčka, kterou vyřídíte přes mobil. Stačí si jen zdarma stáhnout jednoduchou aplikaci. Aplikace Klaplo.to je pro každého.

Když umíte pracovat s chytrým mobilem, bude pro vás instalace aplikace Klaplo.to hračka. Je velmi intuitivní a jednoduchá. Zdarma si ji stáhnete v Google Store nebo v App Store. Na začátku vyplníte kontaktní údaje a hned můžete přejít k žádosti. Nechtějí po vás zbytečnosti, jen nezbytné údaje. 

Půjčky poskytuje  podle platných zákonů. Jsou  držitelem licence nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěrů České národní banky.

Žádost o půjčku
Money Store s.r.o. (Klaplo.to)